МОН розповіло про кількість дітей, які здобувають освіту за кордоном дистанційно

МОН розповіло про кількість дітей, які здобувають освіту за кордоном дистанційно

Понад 355 тисяч дітей, які живуть за кордоном, продовжують дистанційно здобувати освіту в Україні. Про це розповіли в Міністерстві освіти і науки України, повідомляє “Нова українська школа”.

У міністерстві кажуть, що здобуття освіти одночасно за двома програмами створює “велике навантаження” на школярів. Тому, щоб допомогти українським дітям за кордоном, у МОН у 2023 році запровадили програму з українознавчим компонентом. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Апостроф».

Відтак українські заклади освіти можуть дозволяти учням відвідувати лише деякі предмети, які вони не вивчають за кордоном, наприклад, українську мову, літературу та історію.

Натомість з інших навчальних предметів, приміром, математики чи природничих наук, в українських школах перезараховуватимуть бали відповідно до того, як знання дітей оцінили педагоги за кордоном.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

“Від початку великої війни розширили здатність навчатися для більшої кількості дітей в Міжнародній українській школі (МУШ). У цьому закладі українські школярі здобувають освіту в екстернатній формі та отримувати документи про освіту державного зразка”, – пояснили в МОН.

Разом з тим діти, які перебувають за кордоном і навчаються в МУШ на екстернатній формі, після закінчення школи отримують свідоцтво про загальну середню або повну загальну середню освіту державного зразка.

Завдяки цьому випускники можуть продовжити навчання в українських ЗВО, профтехах і закладах фахової передвищої освіти. Наразі станом на січень, в МУШ навчаються 8877 учнів.

До речі, в Україні заговорили про потребу викладання в школах основ діалектології.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *