Норми для житлової субсидії в Україні не зміняться до кінця війни

Норми для житлової субсидії в Україні не зміняться до кінця війни

В Україні 1 липня завершилась дія карантину та режим надзвичайної ситуації через епідемію COVID-19. У зв’язку з цим перестали діяти певні норми, які були запроваджені в цей час. Але це стосується не усіх сфер.

Так українці зможуть і далі отримувати житлову субсидію, якщо витрати на комуналку перевищуватимуть 15 % від сукупного доходу домогосподарства. Відповідно до ухваленої Кабміном постанови № 651 цей норматив не змінюватимуть до кінця дії воєнного стану й протягом одного місця після його завершення чи скасування, пише «Соціальна інформаційна платформа». Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ZN.UA».

Раніше передбачалося, що після закінчення карантину через пандемію коронавірусу цей показник мав зрости до 20 %.

«До початку карантину обов’язкова базова норма плати за послуги становила 20 % від середнього сукупного доходу домогосподарства. Із введенням карантину базову норму було змінено на 15 %. І вже починаючи із серпня, знову базову норму мали переглянути й встановити 20 %», — пояснила директорка департаменту пенсійного забезпечення, страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг Пенсійного фонду України Олена Охріменко в ефірі телемарафону.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

За її словами, якби не було ухвалене відповідне рішення про залишення норми на рівні 15 %, розмір субсидії в частини українців зменшився б, а частина взагалі втратила б таку допомогу.

Зараз реалізована можливість перегляду повідомлень про результати ухвалених рішень щодо призначення, непризначення або відмови у призначенні житлових субсидій.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *