Нові вимоги: Великобританія раптово змінила процедуру отримання віз для українців

Нові вимоги: Великобританія раптово змінила процедуру отримання віз для українців

Візова схема, яка дозволяла українським біженцям привозити членів своїх сімей до Великобританії, була закрита без попередження. Уряд Великої Британії оголосив про негайне закриття сімейної схеми в Україні (UFS), а нові візи за схемою Homes for Ukraine (HFU) тепер видаватимуться на 18 місяців замість 36 місяців.

Благодійна організація Work Rights Centre, що підтримує мігрантів, які мають проблеми з працевлаштуванням, заявила, що це рішення «стане жорстоким шоком для людей, які подають заяву на приєднання до члена сім’ї у Великобританії». Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Я і Закон».

У повідомленні у Твіттері повідомляється, що він готується подати заявку на отримання візи від імені українки, яка бажає привезти свою доньку до Великобританії, і тепер «повинен повідомити їй, що схема закрита, і її дочці потрібно буде знайти новий шлях до безпеки».

Дженніфер Блер, адвокат No5 Chambers, сказала, що деякі українці, які мали намір подати заявки за UFS, зможуть натомість подати заявку за схемою HFU, але «деяким сім’ям буде заборонено приїзд до Великобританії».

«Це дуже несправедливо змушувати сім’ї розлучатися таким чином», — сказала вона.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

У вчорашньому повідомленні також підтверджується, що українці, які прибули до Великої Британії за однією з українських візових схем, зможуть залишитися ще на 18 місяців. Найраніші прибулі зможуть залишитися щонайменше до вересня 2026 року.

Том Персглоув, міністр легальної міграції та кордонів, сказав: «Уряд Великої Британії разом із нашими партнерами та союзниками солідарний з Україною та однозначно засуджує неспровоковану, навмисну ​​та незаконну війну Путіна проти України.

«Майже за два роки від початку цієї жорстокої війни до Британії прибуло понад 200 тисяч українців та членів їхніх родин. Сім’ї по всій країні відкрили свої домівки та свої серця для народу України, виявляючи надзвичайну щедрість, зокрема надаючи притулок тим, хто тікає від жахів війни.

«Ця нова схема продовження візи дає українцям у Великій Британії певність і впевненість у їхньому майбутньому, оскільки війна триває, і ми продовжуватимемо надавати безпечний притулок для тих, хто тікає від конфлікту».

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *