Одеські судді забезпечують допомогу ЗСУ: спільна робота на користь оборони країни

Одеські судді забезпечують допомогу ЗСУ: спільна робота на користь оборони країни

Наші військові потребують постійної допомоги, тому українці намагаються надавати таку допомогу на постійній основі, наближаючи нашу перемогу. З перших днів російської збройної агресії більшість українських суддів роблять свої добровільні внески шляхом перерахування частини суддівської винагороди на потреби Збройних Сил України.

Є суди, які окрім здійснення перерахувань надають і адресну допомогу для посилення боєздатності деяких підрозділів. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Я і Закон».

Так, судді Київського районного суду міста Одеси вчергове зустрілись з військовими для обговорення їх нагальних потреб та надання допомоги. Про це повідомляє пресслужба суду.

«Ми дуже вдячні Вам за Вашу мужність і героїзм, які Ви проявляєте щодня, захищаючи нашу країну від ворога. Наша допомога – це невеликий внесок в перемогу і ми намагатимемося й надалі допомагати», — зазначив голова суду Сергій Чванкін.
«Все обладнання, яке суддівський колектив нам передав, вже знаходиться на наших позиціях, допомагаючи нищити ворога», — зазначив один з військовослужбовців.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Судді переконані, що така підтримка, впевненість, що про них непокояться і піклуються, додає нашим бійцям сил для боротьби.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *