Оновлення у ліцензуванні: КМУ вніс зміни до переліку органів

Оновлення у ліцензуванні: КМУ вніс зміни до переліку органів

Кабінет Міністрів України на засіданні 25 серпня 2023 року вніс зміни до переліку органів ліцензування, повідомляє урядовий портал. Відповідне рішення ухвалено з метою узгодження переліку органів ліцензування та видів господарської діяльності, що ліцензуються, із законодавством.

Зокрема, Міністерство економіки України виключать із переліку як орган ліцензування господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном. Нагадаємо, в березні Верховна Рада ухвалила Закон «Про захист трудових мігрантів та боротьбу з шахрайством у працевлаштуванні за кордон», яким цей інструмент держрегулювання було скасовано. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «PRAVO».

Також у переліку по-новому викладено назви деяких видів господарської діяльності, зокрема, ліцензування яких здійснює Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку та Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *