Освітній додаток "Мрія" почали тестувати в Україні

Освітній додаток “Мрія” почали тестувати в Україні

Застосунок Мрія запрацював у пілотному режимі в 40 школах із 6 областей України й міста Києва. Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації.

За словами віцепрем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайла Федорова, Мрія може стати фундаментом для найбільш ефективної та швидкої системи освіти у світі. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Освіта.ua».

«Ми розпочинаємо бета-тест застосунку з українських шкіл, адже це найбільша освітня аудиторія – понад 10 млн учнів, батьків та вчителів. Тестування пройдуть 40 шкіл, а поступово Мрію зможе впровадити кожний освітній заклад», – зазначає Федоров.

Згодом проєкт буде масштабований на кожну ланку освіти – від дошкілля до університетів.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Планується, що для вчителів Мрія спростить щоденну рутину, щоб більше часу було на саморозвиток і взаємодію з дітьми. Батьки зможуть зрозуміти сильні сторін дітей, підсвітити успіхи й таланти дітей, а також отримати підказки, на що варто звернути увагу.

Після завершення бета-тесту Мрія стане доступною для всіх українських шкіл.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *