ПФУ розкрило терміни очікування підвищення пенсій для працюючих пенсіонерів

ПФУ розкрило терміни очікування підвищення пенсій для працюючих пенсіонерів

Заступниця начальника Головного управління Пенсійного фонду Вінниччини Лариса Дика в ефірі телемарафону розповіла, коли пенсіонерам, які працюють, прийдуть уже перераховані пенсії.

Так, вона зазначили, що автоматичний перерахунок буде проведено з 1 квітня поточного року лише після надходження відомостей про сплату єдиного внеску за попередній квартал. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Судово-юридична газета».

«Оскільки з 1 січня 2021 року законодавством передбачено щоквартальне подання об’єднаної звітності з ЄСВ і податку на доходи фізичних осіб замість щомісячного, строки подання такої звітності – протягом 40 календарних днів після останнього дня звітного кварталу. Відповідно, станом на 1 квітня 2024 року Головне управління не володіє даними про страховий стаж та заробітну плату за 1 квартал 2024 року.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Перераховані пенсії пенсіонери отримають в червні з доплатою за квітень та травень», – зазначила посадовиця.

Наразі, за її словами, у Вінницькій області на обліку в Головному управлінні перебуває 91 тисяча працюючих пенсіонерів, середній розмір пенсії складає 4 604 грн.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *