Продовження соціальної підтримки: Кабмін визначив терміни виплат для переселенців та переселенців-пенсіонерів

Продовження соціальної підтримки: Кабмін визначив терміни виплат для переселенців та переселенців-пенсіонерів

Кабінет Міністрів продовжив виплати для всіх внутрішньо переміщених осіб (ВПО) до 1 березня, а виплати для переселенців із числа пенсіонерів буде продовжено на шість місяців, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Соціальна сфера була й залишається серед пріоритетів нашого уряду. Сьогодні ми ухвалимо рішення про автоматичне продовження всіх виплат для всіх внутрішньо переміщених осіб до 1 березня. З 1 березня запрацюють нові справедливі правила допомоги ВПО”, – сказав Шмигаль на засіданні уряду в п’ятницю. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

За словами прем’єра, для ВПО з числа пенсіонерів виплати буде продовжено ще на шість місяців.

Також, за його словами, виплати буде продовжено для громадян, які мають інвалідність 1 або 2 групи, для дітей з інвалідністю, для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для працездатних громадян, які стали на облік в Центрі зайнятості або працевлаштувалися.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

“Загалом держава продовжить підтримувати виплатами понад 1,5 мільйона внутрішньо переміщених осіб. Одночасно ми продовжуватимемо більш цільові інструменти підтримки, щоб допомагати тим, хто цього дійсно потребує”, – констатував Шмигаль.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *