Проєкт "єОселя": понад 6700 українських сімей отримали кредити на покупку житла

Проєкт “єОселя”: понад 6700 українських сімей отримали кредити на покупку житла

За минулий тиждень 161 українська родина взяла кредити на придбання житла за програмою єОселя. Від початку дії програми кредити отримали 6 757 родин на загальну суму 10,2 млрд грн. 1200 з них взяли кредити на умовах масової іпотеки загалом на 2 млрд грн. Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Надія Бігун.

“Від початку дії програми єОселя кредити на придбання житла взяли вже понад 6 700 українських родин на 10,2 млрд грн. При цьому 1200 родин отримали кредити на умовах масової іпотеки – під 7% – загалом на 2 млрд грн. Нагадаю, з серпня минулого року іпотека доступна всім українцям, які не мають власного житла або потребують покращення житлових умов. За кілька днів – з 26 січня – програму буде ще розширено і кредити можна буде взяти також на придбання будинків, дуплексів та таунхаусів”, – зазначила Надія Бігун. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Міністерство економіки України».

Зокрема, минулого тижня українці отримали за програмою єОселя 161 кредит на 272 млн грн, серед яких:

  • кредити під 3% отримали 83 військовослужбовці та силовики, 7 педагогів, 20 медиків та 6 науковців;
  • кредити під 7% отримали 40 українців без власного житла, 4 ВПО та 1 ветеран.

Найчастіше кредити брали для придбання житла на вторинному ринку (127 кредитів) та у забудовника (30). Також 4 українці взяли кредити на купівлю квартири, яка будується.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Найбільше іпотечних кредитів взяли мешканці:

Київської області – 38;

міста Києва – 32;

Одеської області – 15;

Вінницької області – 13;

Волинської області – 11.

Нагадаємо, що скористатись програмою доступного кредитування сьогодні можуть як представники окремих професій, так і громадяни, які не мають у власності житла або хочуть покращити його умови. Для військовослужбовців ЗСУ за контрактом, вчителів, медиків та науковців пільгова ставка складає 3% річних. Для інших категорій – учасників бойових дій, ветеранів, ВПО, інших громадян – ставка іпотеки становить 7%.

Довідково:

Програма єОселя почала свою роботу в жовтні 2022 року. Реалізовують програму Мінекономіки спільно з Мінцифрою та ПрАТ “Укрфінжитло”. Банками-партнерами єОселі є Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк та Sense Bank.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *