Причини часткового виведення військ Ізраїлю із Сектору Гази: огляд подій

Причини часткового виведення військ Ізраїлю із Сектору Гази: огляд подій

1 січня влада Ізраїлю повідомила, що планує змінити тактику бойових дій у Секторі Гази та вивести частину підрозділів з регіону. Про це інформує агенція Reuters, посилаючись на представників ізраїльської влади.

Вони зазначають, що у січні військові мають намір перейти до більш локалізованих операцій “зачистки”. Очікується, що це дозволить зменшити військову присутність у регіоні. З огляду на це, деякі резервісти повернуться до звичного життя та почнуть “зміцнювати зруйновану війною економіку Ізраїлю”. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Апостроф».

Окрім того, це дозволить вивільнити резерви у разі розширення конфлікту на півночі країни з боку підтримуваного Іраном ліванського шиїтського угруповання “Хезболла”.

Як повідомляє AFP, речник Армії оборони Ізраїлю Даніель Хагарі заявив, що армія “повинна планувати наперед, розуміючи, що від них будуть потрібні додаткові завдання та бойові дії протягом цього року”. Прогнозує, що війна триватиме упродовж усього 2024 року.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

За даними Reuters, який посилається на очевидців, сьогодні Ізраїль частково почав виводити танки з низки районів Гази. Йдеться про п’ять бригад чи кілька тисяч військових.

За інформацією ЗМІ, Центробанк країни у січні вперше за майже чотири роки опустив базову ставку з 4,75 до 4,50 відсотка. Це сталося на тлі ослаблення економіки та посилення інфляції, з якими зіткнулась країна після нападу ХАМАСу 7 жовтня та подальших бойових дій.

Раніше “Апостроф” також розповідав про те, що Ізраїль погодився на чотириденне припинення вогню із бойовиками палестинського терористичного угрупування ХАМАС у секторі Газа.

 

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *