Рада розглядає заборону "Телеграм" через боязнь втрати влади народними депутатами: адвокатська думка

Рада розглядає заборону “Телеграм” через боязнь втрати влади народними депутатами: адвокатська думка

Новий голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин, який прийшов замість Шуфрича, своїми заяви про блокування телеграму, продовжує знищувати свободу слова в Україні. Про це в коментарі заявив адвокат Ростислав Кравець.

«Відбувається дивна ситуація. Після того, як журналісти пройшли у парламент, вони чомусь замість розвитку свободи слова, почали навпаки закручувати ЗМІ гайки. Зокрема, закон про ЗМІ я вважаю взагалі — це десять кроків назад. В частині саме свободи слова. Насправді своїми заявами Юрчишин, який прийшов замість Шуфрича, продовжує знищувати свободу слова в Україні. Адже, коли говорять, що треба заборонити будь-які майданчики, на яких можна вільно висловити свою думку, та віддати їх під контроль влади, свідчить, що нардепи бояться критики та альтернативних думок», — каже Р. Кравець. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Телеканал I-UA.tv».

На його думку, все це свідчить про побудову тоталітарної країни всередині України.

«А всі представники так званого громадського сектора, які так себе називають, допомагають владі розбудовувати тоталітарну країну. Таку ж саму, як Китай, КНДР чи рф. Однак в росії не вдалося заблокувати Телеграм. Тому навряд чи це вдасться зробити в Україні. Особи, які виступають за заборону Телеграму, просто бояться втратити владу. Тобто втратити можливість отримувати кошти нічого для цього не роблячи», — каже Р. Кравець.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Нагадаємо, що 28 лютого Комітет Верховної Ради з питань свободи слова провів круглий стіл, на якому, зокрема, учасники висловили переконання, що необхідно шукати шляхи для заборони діяльності Telegram в Україні.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *