Роз'яснення українцям: чи залежить розмір аліментів від віку дитини

Роз’яснення українцям: чи залежить розмір аліментів від віку дитини

Мінімальний розмір аліментів напряму залежить від прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку та становить 50% від нього. Про це розповідають у Мінюсті.

Мінімальний розмір призначається судом за умови, що один із батьків, який платитиме аліменти, не має достатньо коштів, щоб робити великі виплати. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Я і Закон».

Відповідно до ч. 2 ст. 182 Сімейного кодексу України розмір аліментів має бути необхідним та достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Важливо! Війна — не привід для ухиляння від сплати аліменти. До того ж відбувається нарахування та стягнення пені за прострочення сплати аліментів.

За несплату аліментів в Україні передбачена відповідальність, а саме цивільна, адміністративна (суспільно корисні роботи, обмеження у праві виїзду за кордон, керуванні автомобілем, користування зброєю та полювання) та кримінальна (громадські роботи, домашній арешт та обмеження волі до 2 років).

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *