Студенти-юристи у заблудженні: дослідження показує переоцінку своїх академічних здібностей

Студенти-юристи у заблудженні: дослідження показує переоцінку своїх академічних здібностей

Дослідження, опубліковане в журналі University of Illinois Law Review, виявило, що студенти-юристи США з найнижчими оцінками часто починають з більшою впевненістю, ніж їхні успішніші однолітки.

Коли середньостатистичного нового студента попросили спрогнозувати рейтинг свого курсу, він очікував, що наприкінці першого року навчання буде близько 25% найкращих. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Я і Закон».

З понад шестиста опитаних студентів 95% очікували, що вони увійдуть до 50% найкращих на курсі. У той же час більше 22% вважають, що для них можлива позиція в топ 10%.

Стаття під назвою «Оптимістична надмірна самовпевненість: дослідження академічних прогнозів студентів-юристів» виявила, що студенти, які потрапили до 25% найкращих, з більшою ймовірністю спочатку трохи занижували свої бали, тоді як ті, хто потрапив у нижчі 25%, частіше переоцінювали свої результати.

Пояснюючи психологію своїх висновків, автори описують феномен «оптимістичної надмірної самовпевненості», коли люди від природи схильні мати нереалістично позитивні погляди на свої здібності.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Згідно з дослідженням, це явище поширене серед професіоналів із найрізноманітніших галузей, включаючи право. Автори вважають, що студентам-юристам, можливо, потрібно бути «дуже впевненими, щоб ризикнути вступити» на курс права, але песимізм, який демонструють успішні студенти, може бути ранньою демонстрацією обережності, необхідної практикуючим юристам.

У дослідженні робиться висновок, що «оптимістична надмірна впевненість, яку демонструють студенти, може бути як перевагою, так і перешкодою». Знайти баланс між оптимізмом і точною самооцінкою, йдеться в ньому, це те, чого вони повинні навчитися під час навчання.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *