Суд із сьомої спроби розглянув апеляцію на запобіжний захід генералу Павловському: що відомо
Апеляційний суд не міг взятися за справу ще з початку липня.
Із сьомої спроби в апеляційному суді таки розглянули скаргу захисників бойового генерала Ігоря Павловського у справі закупівлі неякісної техніки для українських армійців, передає “5 канал”.
За цю справу Феміда апеляційного суду не могла взятися ще з початку липня. Щоразу судове засідання зривалося. Адвокати Павловського наполягали на тому, щоби визнати підозру нечинною. За їхніми словами, підстав для обвинувачення колишнього заступника міністра оборони немає. Прокурор зі свого боку зазначив, що підозра складена за всіма процесуальними нормами та є чинною. Врешті колегія пристала на бік обвинувачення і залишила Ігоря Павловського під вартою з альтернативою застави майже 40 мільйонів гривень. Адвокати підозрюваного наполягають: таких коштів їхній підзахисний не має, тож боротимуться і надалі за м’якіший запобіжний захід.
“Я вважаю, що підстав для скасування ухвали печерського судді Соколова немає, прошу залишити апеляційні скарги без задоволення, а ухвалу слідчого судді без змін”, – зазначив прокурор.
Адвокат Ігоря Павловського Ростислав Кравець наголосив: “Це таке сміховисько і наруга над законом і над правосуддям, я вважаю. Розуміючи, що це все відбувається незаконно, приймати рішення, прикривати своїх колег, які прийняли, на мій погляд, абсолютно незаконні рішення і стосовно тримання під вартою, і встановлення, не маючи жодного обґрунтування суми застави”.
Нагадаємо, 31 серпня суд продовжив арешт бойовому генералу та ексзаступнику міністра оборони Ігорю Павловському, а також голові правління заводу Валерію Шандрі до 28 вересня. Адвокати заявили, що подаватимуть апеляцію на рішення суду.
Як відомо, колишньому заступнику міністра оборони Ігорю Павловському, двом ексначальникам департаменту відомства, а також керівнику заводу “Кузня на Рибальському” Валерію Шандрі закидають постачання до армії у 2016-2018 роках техніки низької якості. Мовиться про бойові катери та автомобілі невідкладної медичної допомоги, які, як вважають слідчі ДБР, не відповідали вимогам і не можуть використовуватися у Збройних силах.
Також повідомлялося, що трудовий колектив заводу “Кузня на Рибальському” неодноразово заявляв про те, що тиск силових органів спрямований на знищення унікального підприємства.
Водночас колишній командувач сил АТО Забродський заявив, що кримінальне провадження проти генерала Павловського – абсурд і суто політична справа.
Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!