Тарас Чмут про мобілізацію: 160 тисяч — це не достатньо, треба більше

Тарас Чмут про мобілізацію: 160 тисяч — це не достатньо, треба більше

Голова фонду “Повернись живим”, ветеран АТО Тарас Чмут вважає, що для ефективної оборони Україні необхідно мобілізувати близько 500 тисяч людей.

На його думку, цифра в 160 тисяч осіб, яку озвучив секретар РНБО, відірвана від реальності. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «УНІАН».

В інтерв’ю DW його попросили прокоментувати заяву секретаря РНБО про потребу призвати ще 160 тисяч українців. “У нас бригада може бути укомплектована на 50%. А якщо запитати у комбата, скільки стрілків і безпосередньо піхоти, то в роті може бути 15 людей, 20 людей, 25 людей. Але на паперах людей ніби багато. У вас укомплектований штаб, тил, зв’язок, безпілотчики, снайпери, розвідники, трохи артилерії, мінометки і так далі. Але піхоти нема”, – відповів Чмут.

Тарас Чмут про мобілізацію: 160 тисяч — це не достатньо, треба більше

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

За його словами, наразі питання полягає не у якості новобранців, а у їхній кількості, і мобілізаційний резерв у 500 тисяч осіб відповідає сьогоднішнім викликам:

“І ми вже давно не говорим про якість людей. Ми просто говоримо про якихось людей. Оці цифри – вони просто цифри. Вони дуже відірвані від реальності. 500 тисяч – це адекватна цифра”.

Мобілізація в Україні

Як повідомляв УНІАН, наприкінці жовтня в Раді національної безпеки і оборони повідомили, що до складу Сил оборони вже призвали 1 мільйон 50 тисяч громадян. У планах – мобілізація ще 160 тисяч.

Українский ветеран та адвокат Масі Найєм в нещодавньому інтерв’ю заявив, що Україна може капітулювати, якщо ці 160 тисяч людей не мобілізуються.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *