Три країни ЄС вийшли з платформи по зерну з України: розкрито причину

Три країни ЄС вийшли з платформи по зерну з України: розкрито причину

Угорщина, Польща та Словаччина вийшли із “зернової” платформи Єврокомісії. У комісії залишаться Болгарія, Румунія та безпосередньо сама Україна.

Повідомляється, що Міністерство економіки України самостійно прийматиме рішення про видачу дозволів на експорт зерна до Євросоюзу, зокрема до прикордонних з Україною держави, навіть якщо вони будуть проти видачі цього документа. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Апостроф».

Дозволи на експорт зерна з України узгоджуватимуться з європейськими країнами та Єврокомісією, але незалежно від результатів консультацій остаточне рішення ухвалюватиме саме Київ.

Джерело видання в ЄС заявило, що після заяви України про порушення справи проти Польщі, Угорщини та Словаччини у Світовій організації торгівлі (СОТ) країни відмовилися брати участь у роботі платформи з українського зерна в Брюсселі.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

У роботі платформи взяли участь представники Польщі, Угорщини, Словаччини, Румунії, Болгарії, Єврокомісії та України.

“Польща, Угорщина та Словаччина відмовляються від участі в роботі платформи через процедурну розсудливість і той факт, що Україна може використовувати інформацію, надану в рамках координаційної платформи, проти цих трьох країн у розглядах у СОТ”, – повідомило джерело.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Польща розмірковує про продовження заборони на ввезення в країну продукції українських агровиробників окремо від Європейського Союзу .

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *