Україна розмінувала середньо 5500 га сільгосппосів за тиждень

Україна розмінувала середньо 5500 га сільгосппосів за тиждень

Піротехніки вийшли на стабільні показники розмінування сільськогосподарських земель – у середньому протягом тижня обстежують близько 5500 га. Про це повідомляє пресслужба міністерства економіки.

До кінця 2023 року Україна прагне виконати до 35% чотирирічного плану щодо пріоритетного розмінування сільгоспземель та ввести в експлуатацію до 165 000 га земель. Загалом план розмінування сільськогосподарських земель передбачає пріоритетне введення в експлуатацію близько 470 000 га земель сільгосппризначення. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «LIGA.Бізнес».

За словами міністерки економіки Юлії Свириденко, Україна прагне максимально прискорити обстеження та, у разі потреби, розмінування територій.

Україна розмінувала середньо 5500 га сільгосппосів за тиждень

“У питанні очищення української землі час грає не на нашому боці… Природа все більше приховуватиме небезпеку – міни та снаряди, що не розірвалися. Тому з усіх питань, від яких залежить швидкість і якість роботи, нам потрібно прискоритися. Забезпечення технікою, навчання додаткових підрозділів, фінансування та організація – все потребує швидких рішень і реалізації”, — сказала Свириденко на засіданні Міжвідомчої робочої групи з гуманітарного розмінування.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Наразі Україна проводить активну роботу з виробниками техніки для обстеження та розмінування, ведуться переговори щодо постачання машин для розмінування.

Незабаром розпочнуться практичні тестування новітніх технологій з обстеження забруднених територій за допомогою БПЛА, участь у яких візьме низка західних виробників.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *