Україна зацікавлена": Дикий оцінив ймовірність початку Третьої світової війни

Україна зацікавлена”: Дикий оцінив ймовірність початку Третьої світової війни

Він стверджує, що у нас і так йде війна за виживання в той час, як великі гравці на кшталт США і Китаю поки безпосередньо не беруть участь.

Екс-командир роти батальйону “Айдар” Євген Дикий оцінив, наскільки ймовірний початок Третьої світової війни. Він вважає, що такий результат має дуже високу ймовірність, але це станеться точно не в цьому році. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «УНІАН».

“Зараз весь Захід намагається пропетляти світову війну, але я думаю, що у них не залишиться вибору. А ми чи не єдині, хто зацікавлений в тому, щоб вона почалася якомога швидше, тому що нам гірше точно не буде”, – заявив він в інтерв’ю для YouTube-каналу “ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ”.

За його словами, проти України сьогодні і так воюють усім арсеналом, крім ядерної зброї. Він стверджує, що в нас і так йде війна за виживання в той час, як великі гравці на кшталт США і Китаю поки безпосередньо не беруть участь.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

“В даний час тільки Україна і Ізраїль ведуть війну на боці добра, а на боці зла зібралася вже ціла повноцінна коаліція, яка так чи інакше приєдналася до війни. І ми дійсно зацікавлені в тому, щоб великі і сильні почали воювати самі, а не тільки нашими руками. Але, на жаль, від нас це не залежить. На нашій території світова війна точно не почнеться. Але чи почнеться вона на Тайвані, побачимо”, – додав Дикий.

Можливість початку Третьої світової війни – прогнози

Західний світ повинен усвідомити, що епоха відносного миру і стабільності закінчилася і почалися непередбачувані часи. Про це заявив голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер на засіданні вищого керівництва Альянсу.

За його словами, до протидії глобальним загрозам Захід повинен залучати все суспільство в цілому, не обмежуючись стандартними військовими планами штабного керівництва.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *