Українським 17-річним хлопцям вимагають повернутися з-за кордону та зареєструватися до ТЦК

Українським 17-річним хлопцям вимагають повернутися з-за кордону та зареєструватися до ТЦК

Українські школярі, які виїхали за кордон, мають до свого 17-річчя повернутися на Батьківщину та отримати приписне до військкомату. Про це заявив представник Полтавського обласного ТЦК Роман Істомін.

Згідно з чинним законодавством, всі юнаки по досягненню 17 років повинні стояти на обліку в ТЦК. Як правило, військкомати звертаються до навчальних закладів, а ті направляють юнаків до ТЦК. Однак через повномасштабну війну багато українських дітей поїхали за кордон. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ИнфоРезист».

«Ми не надсилатимемо листи, наприклад, за кордон про те, що він має з’явитися. Загалом, так, він має повернутися в Україну, якщо він громадянин, він підлягає приписці», — заявив Істомін.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

За ігнорування вимоги ТЦК без поважних причин передбачено адміністративне покарання у вигляді штрафу 510 – 850 гривень. За повторного порушення протягом року сума штрафу складе 1,7 тис. гривень.

 

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *