Ультраправий лідер Угорщини погрожує: якщо Україна зазнає поразки, вони вимагатимуть територію Закарпаття

Ультраправий лідер Угорщини погрожує: якщо Україна зазнає поразки, вони вимагатимуть територію Закарпаття

Лідер угорської ультраправої партії Mi Hazank Ласло Тороцкоі заявив про претензії на Закарпаття у разі втрати Україною державності в результаті війни. Про це повідомляє видання Index.

Виступаючи на річній партійній конференції у Будапешті в суботу, Тороцкоі заявив, що тиск “міжнародних фінансистів” призвів до війни в Україні, а саме до війни, яка “зруйнує Європу і відправить економіку континенту на дно”. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ИнфоРезист».

За його словами, “Україну купив BlackRock”, найбільший у світі інвестиційний фонд, який має у своєму розпорядженні понад 10 трильйонів доларів.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Тороцкоі заявив, що його партія виступає за припинення конфлікту в Україні: негайне припинення вогню, мир і врегулювання шляхом переговорів.

“Якщо державність України припинить своє існування в результаті війни, Mi Hazank претендуватиме на Закарпаття як єдина парламентська партія”, – заявив він.

 

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *