В росії розпочато підготовку до масового виробництва стратегічних авіабомб "Дрель"

В росії розпочато підготовку до масового виробництва стратегічних авіабомб “Дрель”

У 2024 році росія планує розпочати серійне виробництво нової плануючої авіабомби “Дрель”. Про це повідомляє російське пропагандистське агентство ТАСС з посиланням на держкорпорацію Ростех.

У Ростеху заявили, що зараз авіабомба пройшла усі види випробувань. Водночас, інформація про використання бомб на війні з Україною є конфіденційною. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ИнфоРезист».

Як додали у держкорпорації, зараз паралельно ведеться розробка деяких бойових частин для бомб.

В росії розпочато підготовку до масового виробництва стратегічних авіабомб "Дрель"

Плануюча авіабомба “Дрель” призначена для знищення бронетанкової техніки, наземних станцій радіолокацій, пунктів управління енергетичних установок і зенітних ракетних комплексів. Про створення нової авіабомби було вперше заявлено у 2016 році. Росіяни очікують, що її практично неможливо розпізнати на радарах.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

“Дрель” здатна самостійно долетіти на необхідну відстань до цілі та розкриватися над нею у потрібний момент. Якщо елемент, що вражає, не спрацював по заданій цілі, він самоліквідується через певний час і не становитиме небезпеки для населення після припинення бойових дій, стверджують пропагандисти.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *