В Україні спростили процедуру працевлаштування водіїв екстреної медичної допомоги

В Україні спростили процедуру працевлаштування водіїв екстреної медичної допомоги

Уряд ухвалив постанову, якою дав можливість водіям екстреної медичної допомоги та медицини катастроф працевлаштуватися за спрощеною процедурою.

Ухвалене рішення передбачає, що для працевлаштування майбутній водій “екстренки” мав протягом останнього року працювати водієм автівки певної категорії. Також він зобов’язаний пройти 1 місяць спеціальної підготовки та стажування і лише після цього зможе приступити до роботи. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Я і Закон».

Для порівняння, наразі майбутні водії повинні мати 3 останні роки безперервного досвіду на автівці відповідної категорії та після цього проходити ще 6 місяців підготовки та стажування.

“За майже півтора роки повномасштабної війни наші бригади екстреної медичної допомоги та медицини катастроф працюють на межі своїх можливостей. До звичних цілодобових викликів додалися щоденні надзвичайні ситуації — порятунок людей на місцях ворожих “прильотів” та перевезення їх до медзакладів. Окрім того, бригади першими виїжджають на деокуповані території, де в екстремальних умовах надають пацієнтам необхідну медичну допомогу. Тому зараз вкрай важливо прибрати зайву бюрократію та підсилити центри “екстренки” кваліфікованими водіями”, — зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час засідання Уряду.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Наразі бригади екстреної медичної допомоги та медицини катастроф суттєво потребують доукомплектування водіями. Станом на кінець минулого року вони були укомплектовані водіями на 79%, більше 20% з цих водіїв — люди пенсійного віку.

Для цілодобового забезпечення українців якісною медичною допомогою, за добу на одній автівці “екстренки” має працювати 4 бригади, відповідно — 4 водії.

Ухвалене рішення щодо спрощення процедури працевлаштування водіїв діятиме до кінця воєнного стану та ще рік після його припинення.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *