Військовий стверджує, що немає відповідальних за закон про мобілізацію

Військовий стверджує, що немає відповідальних за закон про мобілізацію

Український військовий та екснардеп Ігор Луценко розкритикував спосіб, яким суспільству представили новий законопроєкт про мобілізацію. Про це він сказав в ефірі проєкту “Тема з Наталією Мосейчук“.

“Спосіб у який просувається законопроєкт, спосіб у який його обговорюють і намагаються якісь зміни в нього вносити – він мені здається надзвичайно таким злоякісним підходом і таким, що може призвести до серйозних внутрішніх проблем”, – висловився Луценко. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ИнфоРезист».

На його думку, відсутність пояснень та комунікації з боку влади може розпалити серйозні внутрішні проблеми, чого дуже хочуть росіяни.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

“Зараз фактично вирішується хто, як і в якому порядку йде гинути за Батьківщину. І виявляється, що немає людей,‘які здатні взяти відповідальність (за законопроєкт – ред.) на себе. Хотілося б побачити щось інше замість того, що зараз відбувається. Коли всі від нього “морозяться”, – обурився військовий.

 

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *