Зростання цін на пальне: як це відобразиться на вартості бензину та дизпалива в Україні

Зростання цін на пальне: як це відобразиться на вартості бензину та дизпалива в Україні

В Україні суттєво подорожчають бензин та дизельне паливо внаслідок збільшення акцизів на пальне протягом найближчих п’яти років.

Так, уряд схвалив законопроєкт, який передбачає поетапне збільшення акцизів на бензин, дизельне пальне та автогаз до 2029 року – до 359 євро коштуватиме тисячу літрів бензину, до 330 євро за тисячу літрів дизпального та до 70 євро за тисячу літрів автогазу. Наразі відповідну ініціативу має підтримати Верховна Рада України. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Апостроф».

“Якщо законопроєкт буде ухвалено в такому вигляді, як він представлений урядом, то з другого півріччя 2024 року через підвищення акцизів собівартість бензину підвищиться на 1,5 гривні за літр, дизелю – на 1,1 гривні, а газу – на 18 копійок”, – зазначив у коментарі “Апострофу” директор консалтингової групи “А-95” Сергій Куюн.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Крім того, якщо ухвалять цю ініціативу без правок, то, за підрахунками на поточний курс євро, до 2028 року ціна бензину зросте на 7,3 грн, дизелю – на 9,6 грн за літр, а скраплений газ подорожчає на 0,9 грн.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *