Обрано суддів

Верховна рада Украъни, відповідно до пункту 27 частини першої статті 85, частини першої статті 128 Конституції України постановила:
Обрати на посади суддів безстроково:
Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Фурика Юрія Петровича;
Міщенка Станіслава Миколайовича.
Київського апеляційного господарського суду
Маляренка Артема Васильовича;
Вінницького районного суду Вінницької області
Спринчука Валерія Володимировича;
Тиврівського районного суду Вінницької області
Кіосак Наталію Олександрівну;
Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області
Крохмалюк Інесу Петрівну;
Пролетарського районного суду міста Донецька
Пивоварову Юлію Олександрівну;
Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області
Литвиненко Наталю Вікторівну;
Оріхівського районного суду Запорізької області
Фісун Неонілу Вікторівну;
Шевченківського районного суду міста Запоріжжя
Артемову Лілію Германівну;
Славутицького міського суду Київської області
Теремецьку Наталію Федорівну;
Фастівського міськрайонного суду Київської області
Соловей Галину Всеволодівну;
Петрівського районного суду Кіровоградської області
Колесник Світлану Іванівну;
Суворовського районного суду міста Одеси
Лупенка Андрія Валерійовича;
господарського суду Луганської області
Ковалінас Марину Юріївну.
Одеського апеляційного адміністративного суду
Шевчук Ольгу Анатоліївну;
Шосткинського міськрайонного суду Сумської області
Сінгур Валентину Олександрівну;
Зачепилівського районного суду Харківської області
Яценка Євгена Івановича;
Київського районного суду міста Харкова
Муратову Світлану Олександрівну;
Орджонікідзевського районного суду міста Харкова
Шевченка Сергія Володимировича;
господарського суду Львівської області
Ділай Уляну Іванівну;
господарського суду Миколаївської області
Коваля Сергія Миколайовича.
Вищого адміністративного суду України
Калашнікову Олену Володимирівну;
апеляційного суду Луганської області
Околота Геннадія Миколайовича;
Вінницького апеляційного адміністративного суду
Смілянця Едуарда Станіславовича;
Донецького апеляційного адміністративного суду
Казначеєва Едуарда Геннадійовича;
Одеського апеляційного адміністративного суду
Яковлєва Олександра Володимировича;
Харківського апеляційного адміністративного суду
Курило Ліану Володимирівну;
Харківського апеляційного господарського суду
Крестьянінова Олексія Олександровича,
Пелипенко Ніну Михайлівну.
Київського апеляційного адміністративного суду
Вівдиченко Тетяну Романівну;
Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області
Новік Лалі Мурманівну;
Софіївського районного суду Дніпропетровської області
Джерелейко Олену Євгенівну;
Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська
Ткаченко Ілону Юріївну;
Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Мельника Юрія Петровича;
Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області
Чохонелідзе Людмилу Миколаївну;
Малиновського районного суду міста Одеси
Гарського Олександра Вячеславовича;
Кобеляцького районного суду Полтавської області
Тесленко Тетяну Вікторівну;
Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області
Зємцова Віталія Володимировича;
Роменського міськрайонного суду Сумської області
Шульгу В’ячеслава Олександровича;
Красилівського районного суду Хмельницької області
Вознюка Руслана Васильовича;
Голосіївського районного суду міста Києва
Колдіну Олександру Олегівну;
господарського суду Харківської області
Гребенюк Наталію Володимирівну,
Хачатрян Вікторію Сергіївну;
господарського суду Чернівецької області
Швеця Миколу Васильовича.

Верховна рада Украъни, відповідно до пункту 27 частини першої статті 85, частини першої статті 128 Конституції України постановила:

Обрати на посади суддів безстроково:

Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ 

Фурика Юрія Петровича;

Міщенка Станіслава Миколайовича.

Київського апеляційного господарського суду 

Маляренка Артема Васильовича; 

Вінницького районного суду Вінницької області 

Спринчука Валерія Володимировича; 

Тиврівського районного суду Вінницької області 

Кіосак Наталію Олександрівну; 

Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області 

Крохмалюк Інесу Петрівну; 

Пролетарського районного суду міста Донецька 

Пивоварову Юлію Олександрівну; 

Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області 

Литвиненко Наталю Вікторівну; 

Оріхівського районного суду Запорізької області 

Фісун Неонілу Вікторівну; 

Шевченківського районного суду міста Запоріжжя 

Артемову Лілію Германівну; 

Славутицького міського суду Київської області 

Теремецьку Наталію Федорівну; 

Фастівського міськрайонного суду Київської області 

Соловей Галину Всеволодівну; 

Петрівського районного суду Кіровоградської області 

Колесник Світлану Іванівну; 

Суворовського районного суду міста Одеси 

Лупенка Андрія Валерійовича; 

господарського суду Луганської області 

Ковалінас Марину Юріївну.

Одеського апеляційного адміністративного суду 

Шевчук Ольгу Анатоліївну; 

Шосткинського міськрайонного суду Сумської області 

Сінгур Валентину Олександрівну; 

Зачепилівського районного суду Харківської області 

Яценка Євгена Івановича; 

Київського районного суду міста Харкова 

Муратову Світлану Олександрівну; 

Орджонікідзевського районного суду міста Харкова 

Шевченка Сергія Володимировича; 

господарського суду Львівської області 

Ділай Уляну Іванівну; 

господарського суду Миколаївської області 

Коваля Сергія Миколайовича.

Вищого адміністративного суду України 

Калашнікову Олену Володимирівну; 

апеляційного суду Луганської області 

Околота Геннадія Миколайовича; 

Вінницького апеляційного адміністративного суду 

Смілянця Едуарда Станіславовича; 

Донецького апеляційного адміністративного суду 

Казначеєва Едуарда Геннадійовича; 

Одеського апеляційного адміністративного суду 

Яковлєва Олександра Володимировича; 

Харківського апеляційного адміністративного суду 

Курило Ліану Володимирівну; 

Харківського апеляційного господарського суду 

Крестьянінова Олексія Олександровича, 

Пелипенко Ніну Михайлівну.

Київського апеляційного адміністративного суду 

Вівдиченко Тетяну Романівну; 

Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області 

Новік Лалі Мурманівну; 

Софіївського районного суду Дніпропетровської області 

Джерелейко Олену Євгенівну; 

Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська 

Ткаченко Ілону Юріївну; 

Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області 

Мельника Юрія Петровича; 

Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області 

Чохонелідзе Людмилу Миколаївну; 

Малиновського районного суду міста Одеси 

Гарського Олександра Вячеславовича; 

Кобеляцького районного суду Полтавської області 

Тесленко Тетяну Вікторівну; 

Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області 

Зємцова Віталія Володимировича; 

Роменського міськрайонного суду Сумської області 

Шульгу В’ячеслава Олександровича; 

Красилівського районного суду Хмельницької області 

Вознюка Руслана Васильовича; 

Голосіївського районного суду міста Києва 

Колдіну Олександру Олегівну; 

господарського суду Харківської області 

Гребенюк Наталію Володимирівну, 

Хачатрян Вікторію Сергіївну; 

господарського суду Чернівецької області 

Швеця Миколу Васильовича.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *