ЄС видає нові рекомендації для великих технологічних компаній: як це вплине на індустрію

ЄС видає нові рекомендації для великих технологічних компаній: як це вплине на індустрію

Європейська комісія опублікувала нові рекомендації, спрямовані на подолання онлайн-ризиків для чесності виборів. Керівні принципи рекомендують заходи щодо пом’якшення наслідків і найкращі практики для дуже великих онлайн-платформ і пошукових систем, які мають спеціальні юридичні зобов’язання в цій сфері відповідно до нового Закону про цифрові послуги (DSA).

Ті, хто не дотримується вказівок, повинні будуть довести Комісії, що вони вживають заходів, однаково ефективних для зменшення ризиків. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Я і Закон».

Рекомендації охоплюють такі питання, як генеративний штучний інтелект, і включають конкретні заходи напередодні майбутніх виборів до Європарламенту.

Маргрете Вестагер, виконавчий віце-президент Європи, придатної для цифрової епохи, сказала: «Ми прийняли Закон про цифрові послуги, щоб гарантувати, що технології служать людям і суспільствам, у яких ми живемо.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

«Напередодні вирішальних європейських виборів це включає зобов’язання платформ захищати користувачів від ризиків, пов’язаних із виборчими процесами, як-от маніпулювання чи дезінформація.

«Сьогоднішні керівні принципи містять конкретні рекомендації для платформ щодо реалізації цього зобов’язання на практиці».

Тьєррі Бретон, комісар з питань внутрішнього ринку, додав: «З Законом про цифрові послуги Європа стала першим континентом, де прийнято закон про системні ризики на онлайн-платформах, які можуть мати реальні негативні наслідки для наших демократичних суспільств.

«2024 рік є знаковим для виборів. Ось чому з сьогоднішніми вказівками ми повністю використовуємо всі інструменти, запропоновані DSA, щоб переконатися, що платформи дотримуються своїх зобов’язань і не зловживають ними для маніпулювання нашими виборами, одночасно захищаючи свободу вираження поглядів».

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *