Обрання прокурорів громади в ОГП: виявлено, що досвід роботи не є обов'язковим

Обрання прокурорів громади в ОГП: виявлено, що досвід роботи не є обов’язковим

Оголошено про результати набору у спеціалізований підрозділ Офісу Генпрокурора, який опікуватиметься реалізацією програми «Прокурор Громади». Для одного із відібраних кандидатів робота в Офісі Генпрокурора стане першим місцем роботи.

Загалом набір було оголошено на 5 вакансій держслужбовців – координаторів програми, аналітика-соціолога та начальника відділу. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Закон і Бізнес».

Процес набору охоплював два етапи: подання заявок кандидатами (5-19 жовтня) і проходження співбесід з членами робочої групи (6-8 листопада). В межах оголошеного набору взяли участь 26 кандидатів – в середньому 5 осіб на одне вакантне місце.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

За результатами опрацювання поданих документів, а також проведених співбесід робоча група сформувала список із чотирьох рекомендованих кандидатів на посади спеціалізованого підрозділу. Середній вік кандидатів 25,5 років. Вакантною залишається посада аналітика-соціолога.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *