Офіс Генерального прокурора шукає спеціалістів для Координаційного центру підтримки потерпілих і свідків

Офіс Генерального прокурора шукає спеціалістів для Координаційного центру підтримки потерпілих і свідків

Офіс Генерального прокурора оголосив набір на вакантні посади координаторів та співробітників новоствореного Координаційного центру підтримки потерпілих і свідків. Приймання документів розпочалося 27 червня та триватиме два тижні – до 11 липня 2023 року включно.

Наразі оголошено набір на 34 посади в Координаційному центрі. Серед них: 28 вакансій координаторів, 2 — спеціалістів зі стандартизації, 1 — спеціаліста із взаємодії з державними органами та НГО, 1 — аналітика, 1 — начальника відділу та 1 вакансія заступника. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «PRAVO».

Профілі посад були розроблені у взаємодії з міжнародними експертами International Development Law Organization (IDLO). Участь у доборі можуть взяти громадяни України, які відповідають вимогам та не підпадають під обмеження, визначені у ч. 2 ст. 19 Закону України «Про державну службу».

Для забезпечення виконання відповідних функцій Координаційного центру кандидати повинні бути підготовленими до роботи зі свідками та потерпілими, щоб координувати їхню взаємодію зі слідчими, прокурорами та судом, а також надання необхідної підтримки й допомоги.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

З огляду на зміни до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», які були внесені Президентом України із підписанням Закону № 2259-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», передбачено спрощену процедуру вступу на посади державної служби у період дії воєнного стану.

Отже, замість конкурсного відбору, обов’язковість якого передбачена законом, набір буде проведено за спрощеною тимчасовою процедурою.

Зокрема, утворено робочу групу, до складу якої увійшли по три представники від Офісу Генпрокурора та міжнародних партнерів. Дорадча група розглядатиме надані претендентами документи та обиратиме найбільш відповідних вимогам осіб для особистого спілкування (співбесіди).

Відібрані кандидати проходитимуть співбесіду з представниками робочої групи. За результатами співбесіди подається рекомендація Генеральному прокурору для призначення особи на посаду.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *