Олександр Корнієнко закликає прискорити темпи виконання реформ в Україні для підготовки вступу до ЄС

Олександр Корнієнко закликає прискорити темпи виконання реформ в Україні для підготовки вступу до ЄС

Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко долучився до заходу «Десятиліття трансформації на шляху до доброчесного майбутнього: впровадження антикорупційних реформ та реформ у сфері верховенства права в Україні за підтримки ЄС».

Учасники дискусій обговорили хід виконання реформ та їхні результати. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Верховна Рада України».

«Як країна-кандидат на членство в Європейський Союз, маємо пришвидшувати темп виконання реформ. За останні десять років не лише змінилася антикорупційна інфраструктура, а й люди — очікування суспільства від влади й політиків стали набагато вищими», — наголосив Перший віцеспікер.

Олександр Корнієнко закликає прискорити темпи виконання реформ в Україні для підготовки вступу до ЄС

Водночас Олександр Корнієнко зауважив, що є ще один бік ситуації — вступ України до Євросоюзу, де також є певні очікування, зокрема, прозорості та підзвітності.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Щодо ролі Парламенту на цьому треці, Перший заступник Голови Верховної Ради України наголосив, що Парламент України продемонстрував достатньо високу спроможність ухвалення євроінтеграційних рішень — і цей рівень збережеться та посилиться. «Багато політичних сил усвідомили екзистенційні виклики та відповідальність як перед країною, так і всім народом на шляху до вступу в ЄС», — додав він.

Насамкінець Перший віцеспікер висловив вдячність партнерам, зокрема, Європейському Союзу, за підтримку реформ у сфері верховенства права та боротьби з корупцією в Україні.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *