Покращення зв'язку між регіонами: Укрзалізниця запускає додаткові поїзди до Сум та відновлює маршрут Київ-Славутич

Покращення зв’язку між регіонами: Укрзалізниця запускає додаткові поїзди до Сум та відновлює маршрут Київ-Славутич

Поїзд до Сум комплектується з сидячих вагонів, до Славутича курсуватиме сучасний модернізований електропоїзд. Укрзалізниця оперативно призначила додатковий денний поїзд №279/280 Київ–Суми, а також відновила пряме залізничне сполучення Славутича з Києвом.
Потяг Київ-Суми курсуватиме щодня з 18 по 26 травня і вирушатиме з Києва о 07:33. Прибуття до Сум о 13:19. У зворотний шлях поїзд вирушатиме із Сум о 14:50 та прибуватиме на станцію Київ-Пасажирський о 20:47. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ЛIГАБiзнесIнформ».

Потяг комплектується із сидячих вагонів. Зупинки передбачені на станціях Дарниця, Ніжин, Бахмач, Конотоп, Путивль, Ворожба, Білопілля.

На станції Київ-Пасажирський є декілька узгоджених стиковок з поїздами в інші регіони: пересадкові квитки можна оформити в застосунку і на новому сайті Укрзалізниці.

Щодо відновленого залізничного сполучення Київ-Славутич, то тепер тут курсуватиме сучасний модернізований електропоїзд. Для цього залізничники продовжили маршрут регіонального електропоїзда Фастів-Чернігів до Славутича.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Регіональний поїзд №894/893 відправляється зі Славутича щодня о 16:19, прибуває до Києва о 20:26 та до Фастова о 21:44. У зворотному напрямку поїзд відправляється з Фастова о 07:00, з Києва о 08:11 та прибуває до Славутича о 11:46.

Також у сполученні Чернігів-Славутич курсуватимуть додаткові приміські поїзди №6859/6860 (щодня, крім вихідних) та №6862 (щодня).

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *