Адвокатська думка: чому вручення повісток бізнесменам може негативно вплинути на економіку

Адвокатська думка: чому вручення повісток бізнесменам може негативно вплинути на економіку

Такі зміни у законодавстві свідчать, що держава в черговий раз намагається перекласти свої функції та обов’язки на громадян. Про це в коментарі i-ua.tv заявив адвокат Ростислав Кравець.

«В черговий раз держава намагається перекласти свої функції та обов’язки на громадян України. Однак питання мобілізації та військового обліку жодним чином не стосується бізнесу. Це ніяк не буде мотивувати громадян. Вважаю, що особи, які займають питаннями військового обліку фактично довели свою повну професійну непридатність в цій сфері. І все, що відбувається зараз з мобілізацією — наслідки непридатності цих осіб», -каже Р. Кравець. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «i-ua.tv».

На його думку, вручення повісток бізнесменам приведе до тиску на підприємців.

«ТЦК перетворяться на юридичні компанії замість військового обліку. Будуть нескінченні суди. Однак не варто сподіватися, що суди стануть на бік держави. Об’єктивно вся ця історія ні до чого не призведе крім тиску на бізнес та не несенню шкоди економіці країни», — резюмує Р. Кравець.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Нагадаємо, що в ЗМІ з’явилася інформація про те, що бізнес зобов’яжуть не тільки вести військовий облік, а й забезпечувати вручення повісток. А на місцеву владу покладуть додаткові обов’язки щодо доведення до бізнесу розпоряджень ТЦК.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *