Порошенко заробив 50 млн грн, прокрутивши 156 млн грн донатів через свій фонд і банк, - висновок експерта

Порошенко заробив 50 млн грн, прокрутивши 156 млн грн донатів через свій фонд і банк, – висновок експерта

Народний депутат Петро Порошенко через свій банк вклав в облігації 156 млн грн, які українці донатили в його фонд. З них він заробить 50 млн грн неоподаткованого прибутку.

Про це пише експерт Валентин Гладких з посиланням на фінансові документи купівлі облігацій. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Апостроф».

Експерт зазначає, що Петро Порошенко отримає дохід з донатів українців 50 млн грн завдяки високим відсоткам прибутку та банківській комісії, оскільки операція проводиться через Міжнародний інвестиційний банк, що належить Порошенку.

Порошенко заробив 50 млн грн, прокрутивши 156 млн грн донатів через свій фонд і банк, - висновок експерта

“Петро Олексійович, вочевидь планував зам’яти скандал з Орбаном широким жестом, але, як завжди, вирішив по дорозі підзаробити і знову дав у штангу. На фото – квитанція від Петра Олексійовича. Це з його поста в ТГ, в якому він похвалився, мовляв, ось мій фонд закинув на військові облігації 156 млн грн. Інвестую в ЗСУ! Ні, Петро Олексійовичу, не інвестуєте, а заробляєте на ЗСУ”, – наголошує Гладких.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

За словами експерта, Петро Порошенко купив на суму понад 156 млн грн військових облігацій, від яких він через 22 місяці отримає 32% прибутку близько 50 млн грн. До того ж цей прибуток не обкладатиметься податком. Проте, інвестує Порошенко не свої гроші, а донати українців, зазначає експерт.

“Чиї це гроші? Не Петра і не Марини, як написано в його пості. В платіжці зазначено, що купує облігації Благодійний фонд Порошенка. Це фонд, куди українці донатять Порошенку на ЗСУ. Це в тому числі гроші українців на мавіки, рації та інші речі для фронту, а не на заробіток Петру Олексійовичу. Але він їх вирішив прокрутити з користю для гаманця. А Міжнародний інвестиційний банк, через який Порошенко купує прибуткові облігації належить… Порошенку. Тобто і тут він заробляє: на банківській комісії”, – пише експерт.

Гладких зазначає, що Порошенко майже на два роки заморожує 156 млн гривень з фонду, куди донатять українці на ЗСУ, щоб заробити 50 млн грн.

“Порошенко вкладає донати українців, щоб заробити собі відсотки. Прокручує через свій банк і ще й піариться на цьому. Чесно кажучи, такого я не очікував. Можна було б взяти тих самих 37 млн від Орбана і прокрутити через свій банк, а не наживатися на донатах на ЗСУ”, – резюмує експерт.

Як повідомлялося раніше, Петро Порошенко отримав понад 37 млн грн від уряду Орбана за тиждень до запланованої поїздки до проросійського політика.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *