Сенат США знову розгляне законопроект щодо допомоги Україні, виключивши міграційну реформу

Сенат США знову розгляне законопроект щодо допомоги Україні, виключивши міграційну реформу

Сенат США у четвер о 19:00 за київським часом повторно перегляне законопроект про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню, але без міграційної реформи, повідомила посол України у США Оксана Маркарова.

“Сенат підтримав процедурне рішення за перегляд рішення щодо голосування (за-58, проти – 41), яке необхідне для винесення на голосування питання про припинення дебатів та розгляд по суті “чистого” законопроекту про міжнародну допомогу США без міграційної реформи, внесеної раніше сьогодні сенатором П.Мюрреєм”, – написала вона у фейсбуці. За її словами, для ухвалення цього документа потрібно 60 голосів”. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Маркарова зазначила, що ще до голосування за “великий пакет” комітет Сенату з асигнувань опублікував текст документа “на заміну”, який передбачає виключно міжнародну допомогу Україні у розмірі $60,06 млрд. США, а також окремо Ізраїлю та Тайваню.

“Вечірнє засідання закрите, лідер більшості Шуммер повідомив, що має намір винести на голосування питання про припинення дебатів щодо законопроекту про міжнародну допомогу США, що включає Україну, Ізраїль та держави Індо-тихоокеанського регіону о 12 годині дня за Вашингтоном 8 лютого”, – наголосила вона.

Маркарова додала, що посольство України у США продовжує активну адвокаційну роботу за пакет підтримки. “Цей тиждень точно поб’є всі рекорди щодо кількості телефонних розмов із конгресом. Завтра о 12.00 (19.00 за Києвом) продовжимо”, – підсумувала вона.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Як повідомлялося, Сенат США не підтримав законопроект про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню, а також нове фінансування для захисту кордонів, повідомляє видання The Hill.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *