Швеція підтверджує свої плани щодо збільшення виробництва боєприпасів для України

Швеція підтверджує свої плани щодо збільшення виробництва боєприпасів для України

Управління військового забезпечення Швеції (FMV) підписало угоду з компанією Nammo про зростання виробництва 155-міліметрових артилерійських боєприпасів, повідомляє сайт FMV.

За словами голови оперативного відділу армійської техніки FMV Йонаса Лоцне, терміни постачання будуть скорочені, що збільшить можливості підтримки України. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Голос Америки».

Угода буде перетворена на остаточний контракт за умови, що ЄС виділить кошти впродовж першого кварталу 2024 року.

Як повідомляв раніше Голос Америки, уряд Швеції 9 січня повідомив надання Україні допомоги на суму 50 мільйонів шведських крон (близько 5 млн доларів).

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Ця допомога буде надана через фонд допомоги НАТО Україні (Ukraine Comprehensive Assistance Package Fund) і використана для проєктів, щодо яких уже ухвалено рішення, але для яких бракує фінансування, наприклад, шляхом закупівлі оборонного обладнання, палива, медичного обладнання, засобів для розмінування та іншого військового навчального обладнання.

Прем’єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон під час Національної конференції з оборони 8 січня заявив, що підтримка України боку Швеції, ЄС і США має продовжуватись.

“Продовження американської підтримки передбачає сильну підтримку Європи. Критика недостатньої залученості Америки звучить хибно, якщо ми самі не відстоюємо свій власний континент”, – сказав Крістерссон.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *