Sky News критикує Захід та НАТО: світ наблизився до Третьої світової війни

Sky News критикує Захід та НАТО: світ наблизився до Третьої світової війни

Напевно, якщо не відлякати його в Україні, президент РФ Володимир Путін спробує щастя проти країн-членів НАТО у Прибалтиці, тому що Альянс занадто безхарактерний, щоб зупинити його, вважає редактор Sky News з міжнародних відносин Домінік Вагхорн.

“Заходу не вдалося утримати Путіна від втручання в справи Грузії в 2008 році, тому він зробив це знову в Криму в 2014 році і в Сирії в 2015 році”, – зазначив він. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «УНІАН».

За його словами, ймовірно, сьогодні світ став ближчим до Третьої світової війни, ніж будь-коли з моменту закінчення холодної війни.

“Але не хвилюйтеся. Гарячі точки стали гарячішими, лінії розломів стають все більш напруженими, і війна, здається, поширюється. Але тривога, піднята генералами і шпигунами, є свого роду відволікаючим маневром”, – вважає Домінік Вагхорн.

Він переконаний, що конфлікту з росією можна повністю уникнути, якщо Путіна вдасться переконати в тому, що його шалену авантюру в Україні немає сенсу продовжувати.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

“Україна потрапила в біду в цій війні, і подальша допомога Заходу затримується як в Європі, так і в Америці. Києву потрібні не гіпотетичні дебати про військову повинність. Йому потрібні снаряди і більш сучасне озброєння”, – додав редактор.

Третя світова війна – чи є загроза

Нагадаємо, на думку викладача міжнародних відносин в університеті Сассекса Девіда Вірінга, в якомусь сенсі зараз ситуація набагато небезпечніша, ніж вона була в 1914 і 1939 роках, тому що всі великі держави мають ядерну зброю:

“Небезпека в тому, що конфлікт або зона напруженості можуть загостритися до певної точки, коли одна сторона зробить крок, який інша сторона невірно витлумачить, і почнеться обмін ядерними ударами”.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *