Українське Міненергетики розглядає питання підвищення тарифів на електроенергію

Українське Міненергетики розглядає питання підвищення тарифів на електроенергію

Наразі жодної підготовки, обговорення, розрахунків потенційного підвищення НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ. Усі заяви з цього приводу є фейком, спрямованим на дестабілізацію настроїв суспільства.

Наразі зусилля всіх енергетиків країни, діяльність яких координується Міненерго, спрямовані на те, аби успішно завершити опалювальний сезон і почати не менш ретельну підготовку до наступного. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Я і Закон».

Відзначимо, що, незважаючи на всі намагання ворога та заяви псевдоекспертів, цю зиму українці пройшли без масштабних відключень, зі світлом і теплом. Негативні сценарії, розповсюджувані різними джерелами, не справдилися. Про що неодноразово офіційно наголошували і в Міністерстві енергетики України.

Осінньо-зимовий період 2023–2024 років енергетична система України проходить у складних умовах, але стабільно. Це стало можливим завдяки потужній підготовці енергетиків до складних сценаріїв. Про це зазначив Голова Держенергонагляду Руслан Слободян в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Завдяки виконаним на належному рівні заходам з підготовки енергетичних об’єктів до роботи в холодну пору року українська енергетика пройшла цю зиму стабільно. За координації Міненерго протягом минулого року було здійснено масштабну ремонтну кампанію на енергетичних об’єктах. І до початку осінньо-зимового періоду вдалося підійти вже з достатньо відновленими об’єктами. Це дало нам змогу нормально пройти зиму», – повідомив Руслан Слободян.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Голова Держенергонагляду наголосив, що важливу роль у стабільності енергосистеми відіграли дії протиповітряної оборони, завдяки чому переважна більшість російських ракет і дронів просто не досягали своїх цілей.

Очільник Держенергонагляду зазначив, що темпи відновлення енергосистеми України співрозмірні з темпами пошкоджень, які намагається завдати ворог. Але про повне відновлення можна буде вести мову лише після завершення бойових дій. Наразі енергетики докладають всіх зусиль, щоб своєчасно відновлювати пошкоджене електрообладнання.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *