Умови перебування для українців у Норвегії будуть посиленими

Умови перебування для українців у Норвегії будуть посиленими

Норвегія має наміри посилити заходи контролю за біженцями з України, про що оголосили 29 січня. Це зумовлено нестачею ресурсів для забезпечення всім належних умов. Про це повідомляє пресслужба уряду Норвегії.

Більша частина українських біженців, які приїжджають до скандинавських країн, шукають захисту в Норвегії. Норвегія й надалі заступатиметься за українців, але зробить кілька жорстких заходів, щоб зрівняти кількість прибулих із країнами Північної Європи», — йдеться в повідомленні. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Я і Закон».

Серед запропонованих обмежень міністеркою праці й соціальної інтеграції Норвегії Тоньє Бренною та міністеркою юстиції Емілі Мель такі:

Українці, що проживають у приватному помешканні, а не в центрі прийому біженців, більше не отримуватимуть фінансову допомогу.
Держава не покриватиме витрати на домашніх тварин для новоприбулих біженців, також вони не зможуть жити в центрі прийому біженців.
Щоб отримати право на безкоштовні стоматологічні послуги для осіб 19-24 років, потрібно прожити в країні мінімум 5 років.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Щоб мати право на одноразову допомогу врозмірі 93 тисячі крон — близько 9,2 тисячі доларів, потрібно пробути в країні рік.
Щоб отримати основні та додаткові пільги запроваджується вимога про більш тривале проживання в Норвегії.
Допомога з адаптації для пар та одиноких осіб без дітей скорочується до 6 000 крон на місяць — 576 доларів.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *