Унікальність сонячного затемнення 8 квітня: чому воно особливе

Унікальність сонячного затемнення 8 квітня: чому воно особливе

Вчені чекають повного сонячного затемнення, котре має відбутись 8 квітня 2024 року. Воно може стати особливим, оскільки станеться на сонячному максимумі. Про це повідомляє портал BBC.

Повне сонячне затемнення належить до астрономічних явищ, коли силует Місяця повністю закриває яскраве світло Сонця, відкриваючи лише сонячну корону. Середня частотність повного сонячного затемнення – раз на 18 місяців. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Апостроф».

Унікальність сонячного затемнення 8 квітня: чому воно особливе

Цього разу повне сонячне затемнення можна буде побачити в Мексиці, потім воно пройде через США та вийде з Північної Америки на Атлантичне узбережжя Ньюфаундленду.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Ця подія створила надзвичайний ажіотаж у охочих спостерігати за унікальним явищем. За даними НАСА, це повне сонячне затемнення має відрізнятись від минулих. Адже потенційна сонячна корона буде більш видимою, ніж в останній раз (у 2017 році). Таке явище стало можливим за рахунок підвищеної активності сонця під час події. Крім того майбутнє затемнення буде видно на 2 хвилини довше, ніж те, що було в 2017 році.

Нагадаємо, що раніше “Апостроф” вже показував атмосферні фото Блакитної повні – вражаюче явище відбулося 31 жовтня.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *