Уряд забезпечує відповідність міжнародним стандартам обходження з військовополоненими: виділено кошти на ремонт табору для полонених

Уряд забезпечує відповідність міжнародним стандартам обходження з військовополоненими: виділено кошти на ремонт табору для полонених

На період воєнного стану витрати на здійснення заходів, пов’язаних із триманням військовополонених, можуть здійснюватися за рахунок коштів резервного фонду держбюджету . Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 23 січня 2024 року.

Також цим же рішенням Кабінет Міністрів виділив з резервного фонду Міністерству юстиції 34,05 млн грн на ремонт одного з таборів для утримання полонених росіян. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Міністерство економіки України».

Як підписант Женевської конвенції про поводження з військовополоненими Україна неухильно дотримується відповідних норм міжнародного права. Ще практично на початку широкомасштабного вторгнення – в квітні 2022 року Уряд затвердив Порядок тримання військовополонених, який детально регламентує, в тому числі умови тримання, харчування, матеріально-побутове забезпечення полонених тощо.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

На виділені Урядом кошти будуть відремонтовані та відповідним чином обладнані будівлі та інженерні комунікації в одному з таборів. Це збільшить спроможності України з тримання військовополонених та дозволить тримати їх з дотриманням як міжнародних норм, так і норм українського права.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *