Відеоогляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 05 по 11 листопада 2022 року

‼️🇺🇦 Все що залишається стабільним у діяльності Великої палати так це зміна власних позицій та вигадування юрисдикції з ефективним способом захисту, замість самого захисту, зі спотворенням десятків нових судових справ вирішення яких будить залежати не від незмінних норм права, а виключно від того як за цей час зміниться позиція Великої палати, політична чи навіть особиста зацікавленість.

Цей огляд, знову через справу з окремими думками. Велика палата роз’яснила вплив форс-мажору на заробітну плату, способу захисту при підробці підпису, нової юрисдикції при оскарженні виконавчих написів, своє бачення сплати за порушення пломб юридичною особою та дуже цікаве роз’яснення фраудаторності, відсутності факторингу у природі та й багато іншого.

Також до огляду включено практика ЄСПЛ за червень – липень 2022 року, ВС-КЦС за вересень, ВС-КГС у процедурах банкрутства, ВС-ККС під час здійснення спеціальної процедури кримінального провадження, ВС-КАС щодо оподаткування, рішення ВС-КЦС щодо досудової вимоги та чергове рішення про незаконність відсторонення.

Бажаєте бути в курсі важливих змін в законодавстві України? Підписуйтесь на канал і запрошуйте друзів:
https://bit.ly/2G12dHy

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

➡️ Підписатись https://t.me/+Ug5cImH9DexxvTtU

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *