Повістка на уточнення військово-облікових даних: як реагувати, консультує адвокат

Повістка на уточнення військово-облікових даних: як реагувати, консультує адвокат

Через повномасштабне вторгнення росії в Україні 2022 року оголошено загальну мобілізацію. В цей час чоловіки віком від 18 до 60 років отримують повістки та можуть вступити до лав ЗСУ. Що таке повістка для уточнення військово-облікових даних – читайте в матеріалі.


Повістка для уточнення військово-облікових даних: що це

Адвокат Ростислав Кравець стверджує, що така повістка – це намагання, певний примус особи пройти військово-лікарську комісію для того, щоб встановити її придатність. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ФАКТИ».

Відповідно – направити на військову частину, запросити на проходження військової лікарської комісії для встановлення його придатності й одразу ж – направити для проходження служби.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Такий вид повісток вручають також для уточнення військово-облікових даних задля оновлення інформації про склад сім’ї, інформації щодо працевлаштування, наявності чи відсутності дітей, стану здоров’я призовників, і військовозобов’язаних. В результаті перевірки можуть бути виявлені підстави для звільнення від служби.

Що буде, якщо не прибути за повісткою для уточнення військово-облікових даних

Якщо особа не з’явилася за повісткою, яка була видана для уточнення облікових даних, для неї передбачена адміністративна відповідальність у вигляді необхідності сплатити штраф.

Звісно, в такому разі, особі потрібно буде документально підтвердити та зафіксувати вибір, щоби довести, що причина неявки була поважна, тоді відповідальність за це не настає.

 

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *