Причини вручення повісток чоловікам з інвалідністю: пояснення від ЗСУ

Причини вручення повісток чоловікам з інвалідністю: пояснення від ЗСУ

Якщо військовослужбовці територіальних центрів комплектування (військкоматів) роздають повістки громадянам з інвалідністю, то можуть не знати про стан здоров’я людини. Посилаючись на інформацію оперативного командування «Північ».

Військові заявляють, що вручення повісток чоловікам з інвалідністю є поширеною претензією до ТЦК. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Я і Закон».

Зазначається, що якщо чоловік отримав інвалідність після приписки до військкомату чи взагалі не стоїть на військовому обліку, то там про його здоров’я можуть просто не знати.

У командуванні вказали, що такі випадки регламентуються постановою міністра оборони від 2022 року, де зазначено, що у разі зміни персональних даних військовозобов’язані мають повідомити про це ТЦК протягом семи днів.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

«Тобто, якби чоловіки вчасно зверталися до ТЦК, таких випадків було б значно менше. До речі, військовий облік ведеться також у місцевих радах, ЦПАУ та підприємствах, де чоловіки працюють, тобто інформацію треба подавати і туди» , — сказано в повідомленні.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *