Україна зберігає безмитний режим з Європарламентом ще на рік

Україна зберігає безмитний режим з Європарламентом ще на рік

Комітет з міжнародної торгівлі Європарламенту схвалив продовження скасування мит для України ще на рік. Пропозицію про продовження скасування дії ввізних мит ЄС на український експорт з метою підтримки української економіки ще на рік погодив Комітет з міжнародної торгівлі Європейського парламенту.

Комітет з міжнародної торгівлі схвалив продовження призупинення ввізних мит, антидемпінгових мит та захисних заходів щодо українського експорту до ЄС ще на один рік на тлі агресивної війни РФ, яка обмежує можливості України торгувати з рештою світу. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «PRAVO».

Призупинення дії тарифів стосується фруктів та овочів, на які поширена система вхідних цін, а також сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки, що підлягають тарифному квотуванню.

Українські промислові товари не обкладають митами з 1 січня 2023 року відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, тому вони не включені в нову пропозицію.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

За даними Єврокомісії, ЄС є найбільшим торговельним партнером України. На Євросоюз припадало 39,5% української торгівлі у 2021 році.

Україна є 15-м найбільшим торговельним партнером ЄС, на неї припадає близько 1,2% від загального обсягу торгівлі ЄС.

Голосування постійних представники країн – членів Європейського Союзу щодо продовження безмитного ввезення товарів з України відбудеться в п’ятницю, 28 квітня.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *