Вимоги польської влади до України через блокування кордону

Вимоги польської влади до України через блокування кордону

Польща готова розблокувати кордон, де з 6 листопада триває страйк перевізників і скупчилося тисячі українських вантажівок, у разі виконання Україною їхніх вимог. Про це повідомив пресцентр польського Міністерства інфраструктури.

Як зазначається, голова відомства Анджей Адамчик написав листа своєму українському колезі Олександру Кубракову. У ньому міситься заклик піти на поступки польським перевізникам. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Апостроф».

Міністр інфраструктури повідомив, що Київ повинен “терміново вжити заходів”, з-поміж яких:

  • скасування обов’язкової реєстрації в електронній черзі вантажівок, які повертаються з України до країн Євросоюзу без вантажу щонайменше на двох пунктах пропуску: “Зосин – Устилуг” та “Нижанковичі” – Мальховите”;
  • повернення дозволів на міжнародні перевезення для українських водіїв.

Відомо, що міністр попросив єврокомісара із транспорту створити спільний комітет для аналізу впливу лібералізації автомобільних перевезень на ринок Європи. Також надіслав звернення до президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн, де міститься прохання підтримати заклик до українського уряду щодо скасування е-черги.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Окрім того, Польща готується до засідання Транспортної ради Євросоюзу, запланованого на 4 грудня у Брюсселі. Країна заявила про бажання, щоб однією з наріжних тем перемовин стало обговорення наслідків лібералізації перевезень між Україною та ЄС.

Нагадаємо, раніше Україна надсилала Польщі офіційну ноту з наполегливим проханням не допустити обмеження польськими перевізниками руху вантажівок через кордон.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *