В МВФ не знают, когда приедут в Украину
Международный валютный фонд в настоящее время не имеет каких-либо временных ориентиров относительно прибытия миссии в Украину.
Об этом сообщил официальный представитель Фонда Уильям Мюррей.
«У меня отсутствуют какие-либо сведения относительно прибытия миссии. Соответствующее время еще не было определено», — сказал он.
Ранее «Минфин» писал, что президент Украины Петр Порошенко встретился с директором-распорядителем МВФ Кристин Лагард в Давосе.
Позже, в МВФ рассказали о главных условиях для финансирования Украины.
Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid
Андерс Аслунд, шведсько-американський економіст і дипломат, старший науковий співробітник аналітичного центру Atlantic Council, спеціалізується на вивченні перехідних економік і корумпованих держав. 02.02.2018.:
1. Українська влада дбає про власне збагачення, а не про добробут населення.
2. У вас є високопосадовці, які думають, що можуть красти компанії та займатися рекетом великого бізнесу.
3. Вони (державні службовці) зацікавлені в корупції, вони з неї живуть.
4. Щороку сума виведених з України коштів становить близько 5% ВВП (119 млрд. грн.).
5. Зазвичай в дуже бідних країнах дуже багаті керівники, бо вони не обмежені в доступі до фінансових ресурсів. Немає ніякого взаємозв’язку між багатством керівництва держави та багатством народу.
6. Чому високопосадовці можуть бути зацікавлені в уникненні економічного зростання. Відповідь така: вони живуть на прибутки з монополій. Вони отримують прибутки, бо контролюють економіку.
7. Якщо ж Україну спіткає фінансова криза, вона буде повністю спричинена українськими можновладцями.
8. У вас Служба безпеки України та Генеральна прокуратура займаються вимаганням грошей у компаній за надуманими приводами.
9. Генпрокурор Юрій Луценко, мабуть, отримує багато грошей за те, що не бореться з корупцією. Якби він боровся з корупцією, він би нічого не заробляв, крім своєї невеликої зарплати.
ВИСНОВОК: Я б не очікував, що до виборів президента, які відбудуться у 2019 році, МВФ чи Європейський союз дадуть Україні кредити. Через це гривня залишатиметься слабкою.