У ДТЕК пояснили, чому не платять за оренду шахт Добропіллявугілля

У ДТЕК заявили, що компанія не платить державі за оренду шахт п’яти шахт Добропіллявугілля з березня 2020 року через кризу в енергетиці.

«Головна причина — майже чотиримісячний простій шахт ДТЕК Добропіллявугілля через кризу в енергетиці і відсутність попиту на українське вугілля», — повідомили в компанії.

У ДТЕК підкреслили, що раніше компанія «виплачувала орендну плату за Добропіллявугілля своєчасно і в повному обсязі». Також в компанії додали, що в простій продовжили виплачувати співробітникам зарплату.

У компанії додали, що на даний момент знаходяться в діалозі з Фондом держмайна щодо погашення боргів.

Також в ДТЕК підкреслили, що є найбільшим платником оренди державного майна в країні і за 2018-2019 роки заплатили в держбюджет близько 400 млн грн.

Раніше в прес-службі Фонду держмайна повідомили, що заборгованість ДТЕК за оренду цілісного майнового комплексу (ЦМК) ДП Добропіллявугілля перевищила 100 млн грн. Холдинг Ріната Ахметова перестав платити за оренду шахт в березні 2020 року.

Крім того, 2 вересня прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив Кабміну зайнятися питанням об’єднання з Центренерго переданих в оренду держшахт. У Центренерго такої ініціативи не зраділи і почали вимагати провести аудит шахт, які можуть бути приєднані до ПАТ рішенням уряду.

Добропіллявугілля — один з найбільших в Україні виробників вугілля газової групи. З кінця березня по середину липня 2020 підприємство знаходилося в вимушеному простої через зменшення попиту з боку теплових електростанцій.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *